2009 World Cup Finals Fly Off Report

pehar

Sudija finalnih takmičenja je g-din Hannes Rossouw iz Južne Afrike

Napomena:Tabela predstavlja konačan plasman takmičara za 2009-u godinu.

Place  Flyer Region Breaks Q D Score
1 Steve Naude Region 2 S.A. 5,5,6,5,6,8,9,5,5,5,6 // 13,5,5,7,5,12,8,5,7 //5,5,7,8 // 14,5 1.4 1.3 391.3
2 Henk Voets Holland 5,6,8,9 // 7,5,8,12,6 // 7,7,6,13,8,5,5,9,5 // 13,7 1.5 1.3 368.55
3 Razaak Sahabodien  Region 6
S.A.
6,9,11,5,13 // 6,5,8,5 // 6,5,5,11,5,10 // 6 1.4 1.4 315.56
4 Dean Forster North East England 7,9,6,6,7 //7,6,10,8 // 6,7 //10,7 1.6 1.6 296.96
5 Čedomir Luburić Serbia 5,7,8,8,7,7, // 5,8,9,7,5 // 5,10,7,8,7 // 6,7,5,5,6,5,5 1.4 1.3 294.84
6 Edin Kozarčanin Denmark 9,7,8,9,7,8,5,5,12,5//5,8,7,5,5,5,7,8,8 //6,8,5,5,8 // 8 1.4 1.2 288.6
7 Mike Rose New York 6,5,5,7,7 // 5,8,11,6,5 // 5,7,5,6 // 5,12,5,6 1.3 1.5 271.05
8 Peter Goossens Holland 6,7,7,6,5,5,5,6 // 9,10,9 // 8,12,8 // 5,6,7,10,7 1.3 1.2 265.2
9 Wayne Feder N.Central West 7,5,5,6,9,5,5,5,7,6//5,5,5,5//5,7,6,5,5,5//6,5,5,5,6 1.4 1.2 235.2
10 Kevin McKinney Northern Ireland 5,5,8 // 6,9,7,5 // 6,7,8,6,5 // 5,5,9,11,7,8 1.3 1.3 224.77
11 Jimmy Goetz North Central 7,5,6,5,7,5,6,5 // 6,10 // 6,7,5 // 7,5  1.5 1.4 214.2
12 Calvin Cresswell Region 2 S.A. 5,6,7,5,5 // 8,5,13,5 // 5,5,7 // 7,8 1.4 1.3 189.28
13 Johan Venter Region 3 S.A. 5,8 // 5,7,8 //8,13 //9,7,5,5 1.4 1.4 182.28
14 Riann Kruger Region 1
S.A.
6,7,9 // 8,5,10,5,9,5 // 7,5 // 5 1.4 1.3 165.62
15 Clay Hoyle S.East Region 7,5,9,5,5//6//5,9//5,5,6,11 1.4 1.3 161.98
16 Alan Dewey Western Plains 7,6,5,7,5,6//5,6,6,5,5//7//5,7 1.4 1.3 149.24
17 Aubrey Thibodeaux S. East Arkansas 8,6,7,5,9,5,6 // 5 // 5,5 // 5,6,8 1.4 1.3 145.6
18 Tim Decker San Diego 5,5,8,9//5,7,8,6,5//0//8 1.5 1.4 138.6
19 Henk Van Rensburg Region 4 S.A. 7,5,7 // 8,7,5,10 // 6,5,9,7 // 0 1.3 1.2 134.6
20 Gert Du Plessis Region 2 S.A. 5,6,5,5,7,5 // 15 // 8 // 0 1.3 1.2 134.16
21 Wayne Wilson North East England 6,6,5 // 7,9,5 // 0 // 6,8 1.6 1.5 124.8
22 Morris Coverdale Ontario Canada 7,5,5,6,5,5 // 6,5 // 6,5,6,5,5,6 // 5,6,5 1.2 1.1 122.76
23 Alfie Scott Region 1
S.A.
5,7,5 // 7,6,8,5,5,6 // 7,5,5 // 7,5,5 1.1 1.2 116.16
24 Rick Mee Texas 8,5,5,5,5,5,7,6//5,5//5//5 1.4 1.2 110.88
25 Mike Wolden N. Calif. Coast 5,5,5,6,6,7,5//5,8//0//0 1.4 1.3 94.64
26 Bill Roy Central 5,8,5 //7,8 // 6,7 // 5 1.4 1.3 92.82
27 Kenny Tommy   Region 6
S.A.
5,5,6,8 // 7,5,6,5,5 // 8 // 5,5 1.2 1.1 92.4
28 Don Macauley Nevada 7,5,5,5,6,5//0//0//7,12 1.2 1.2 92.16
29 Jim Sherwood 5,5 // 9,7,5,6,5,5,6,5,5 // 0 // 0 1.2 1.2 90.72
30 Bayani Banaag Cal Central Valley 5,5,6,5,5,6//5,6,5,5//5//0 1.3 1.2 90.48
31 Wimpie Fourie Region 4  
S. A.
8,5,5,5,7 // 5,5,9 // 6,8 // 0 1.3 1.1 90.09
32 Louis Laubscher Region 5
S.A.
7,11,6,7,5 // 0 // 0 // 5 1.3 1.3 87.88
33 Tony Joseph
Region 6
S.A.
5,6 // 6 // 0 // 13,5 1.3 1.4 87.36
34 John Marino Virginia 5,6,5,7 // 6,5 // 6,6 // 5,5  1.2 1.2 80.64
35 Ramsey Ajlouni N. Calif. Coast 7,7//5,9,5,5//5,7//0 1.3 1.2 78
36 Jim Spring New England 6,5,5,6 // 5 // 6,5 // 7,5 1.3 1.2 78
37 Garry Stephens NorthWest Region 5,7,5 // 5,5,5 // 8 // 9 1.3 1.2 74.44
38 Johnny Conradie Region 1
S.A.
11,7,9,6 // 0 // 0 // 0 1.3 1.3 74.36
39 Alonzo Cano S.Cal. North 7,5//5//6//5,5,6,5 1.2 1.3 68.64
40 Randy Gibson San Diego 6,7,5,6//0//6//6 1.4 1.3 65.52
41 Verney Axsel Region 1
S.A.
0 // 5 // 8 // 11   1.4 1.3 63.7
42 Mike Evans S.Cal. North 5,7//6,5,7//9,5//0 1.2 1.2 63.36
43 Joe Emberton N. Cal. Central 5,5,5,5//0//7,5,5//0 1.4 1.2 62.16
44 Abel Iberra S.Cal. RS 0//6,5//7,5/5,5 1.4 1.3 60.06
45 Duke Jocobs Region 6
S.A.
5,9,5,5 // 5,5 // 6,5 // 0 1.2 1.1 59.4
46 Victor Babilonia New Mexico 5,5//5,5,7,5//5//0 1.3 1.2 57.72
47 Don Ouelette N. Calif. Coast 5,8//7,5//6,5//0 1.3 1.2 56.16
48 Kevin Monroe Texas 6//5,5//0//5,9 1.4 1.3 54.6
49 Austin Fox South Ireland 5,5,6,5 // 0 // 7  //8,5 1.1 1.1 49.61
50 Richard Hayes Rocky Mt. Region 5,5,5,7,5//0//0//0 1.5 1.2 48.6
51 Adrian Taylor Virginia 5,7,5,5 // 5 // 0 // 0 1.3 1.2 42.12
52 Willie Wright S. Cal. High Desert 5,5//0//7,6//0 1.3 1.3 38.87
53 Paul Mills Arizona 5//5,6//5//5,5 1.1 1.1 37.51
54 Andries Bothma Region 3 S.A. 5 //5 // 8 // 9 1.1 1.2 35.64
54 Dawie De Villiers Region 5
S.A.
6 // 7 // 9 // 0 1.2 1.2 31.68
55 John Sargent Rocky Mt. Region 5//0//5,5//5 1.3 1.2 31.2
56 Santa Solorio South Central  7 // 5 // 0 // 6 1.3 1.3 30.42
57 Norm Boehcher Central 5 // 5 // 5 // 6,5  1.1 1.0 28.6
58 Jay Yandle S.East Region 5,5//0//0//7 1.2 1.2 24.48
59 John Luna S. Cal. High Desert 8,5//5//0//0 1.2 1.1 23.76
60 Nick Tsoltoudis Australia 6,5 // 5 // 0 // 0 1.2 1.2 23.04
61 Llewellyn Pretorius Region 4 
S. A.
5,5,5 // 0 // 0 // 0 1.2 1.1 19.8
62 Bruce Howery West Texas 0//5//5//0 1.1 1.0 11
63 Brent Timeus Northern Calif. 6//0//0//0 1.4 1.3 10.08
64 Johnny Smith S.Cal. RS 5 1.3 1.2 7.8
65 Efrin Lopez S.Cal. North 5//0//0//0 1.3 1.1 7.15
66 Steve Brincatt Australia 0 // 0 // 0 // 5  1.0 1.0 5
67 Ruben Melendez N.Cal. Central 0
67 Art Lee Cal Central Valley 0
67 Bob Adams Mt. West Region 0
67 Peter Kopsidas Australia 0
67 Ahmed Sayegh Australia 0
67 Guil Rand Mt. West Region DQ
67 Alan Hunt British Columbia DQ
67 Co Thor N. Central West Region DQ
67 Hennie Phafl Region 7 S.A. DQ
Dexter Aoki Hawaii BYE
Dale Wyman South Central BYE